haritalama-banner

Haritalama ve Halihazır İmalat Haritaları

Hali hazır Harita: Arazi topoğrafyasını her türlü detayın (bina, yol, ENH vb) tesis edilen yer kontrol noktaları yardımı ile ölçülerek istenilen ölçekte hazırlanmasıdır.
İmalat Haritaları: Maden işletme alanlarında bulunan açık, yeraltı ocak ölçümü senelere ait üretim miktarlarını gösteren haritalardır. 5995 sayılı kanun ile değişik, 3213 sayılı maden kanunu ve ilgili kanunun uygulama yönetmeliği kapsamında, üretim yapılan her maden sahası için, her yıl nisan ayı sonuna kadar, ait olduğu ve daha önceki yıllara ait üretimin gösterildiği, gelecek yıl için yapılması planlanan üretimi gösteren haritalara İmalat Haritaları denmektedir. Ceyda Yönetim Danışmanlık olarak istenilen standartlarda ve uzman kişilerce son teknolojiyi kullanarak, hassas bir biçimde ölçüm yaparak imalat haritalarını tüm sorumlulukları gözeterek hazırlamaktayız.

Diğer Haritalama İşlemleri;
´ Açık ve yeraltı ocak tasarımı ve görüntülenmesi
´ Sondaj / Yarma kesit çizimi,
´ 3D Topografya çizimleri,
´ 3D Cevher modelleme,
´ Kompozit hesapları,
´ Pasa ve hacim hesapları
Ceyda Yönetim Danışmanlık olarak MicroMine, NetPro, Map İnfo ve Discover Programlarını kullanarak modelleme çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ceyda Yönetim Danışmanlık farkıyla hizmet almak ve projelerinizi uluslararası standartlarda gerçekleştirmek için uzman kadromuzla iletişime geçin.

Ceyda Yönetim Danışmanlık Hizmetlerinden Yararlanmak İçin Bize Ulaşın