Hakkımızda

Ceyda Yönetim Danışmanlık Madencilik Mühendislik İnş. Nak. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. olarak verilen hizmetlerimizde; iyi mesleki ve teknik uygulamalar gösteren, sürekli eğitilen ve becerisi geliştirilen, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan uzman personeli ile kaliteyi en üst seviyede tutarak, hızlılık, doğruluk, süreklilik, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinin topyekün uygulanması ve müşterilerle yapılan işbirliğinin de yardımıyla, müşteri şikayetlerinin azaltılması ve dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Geçirmiş olduğumuz fiili tecrübelerimiz ışığında hizmet verdiğimiz Çevre Danışmanlık, ÇED, Maden, İş Sağlığı ve Güvenliği, vb. mühendislik alanlarında sektör girişimcilerini yönlendirerek sürdürülebilir kalkınmayı sağlamayı, doğru ve hızlı çözümlemeyi, kaliteyi ilke edinen örnek bir kuruluş olarak sektörün lideri konumunda yer almaktır. 

Hizmetlerimizde kalite ve etik değerlerden ödün vermeden müşterilerimize uygun çözümler bularak uzman kadromuzla sonuç odaklı çalışmaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ceyda Yönetim Danışmanlık farkıyla hizmet almak ve projelerinizi uluslararası standartlarda gerçekleştirmek için uzman kadromuzla iletişime geçin.

Madencilik
Haritalama
İş Sağlığı ve Güvenliği
Düzenli Depolama Tesis Projeleri
Mühendislik
Fizibilite ve Ekonomik Analiz
Çevre Danışmanlığı
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Müşavirlik
Yönetim Danışmanlığı
ÇED Projeleri
AB, OKA Projeleri ve Koordinatörlük Hizmetleri

ORGANİZASYON ŞEMASI